Wypoczynek, Wyprawy, Z dziećmi

Ocean Indyjski – wypoczynek

Na wypoczynek nad Oceanem Indyjskim najlepiej przeznaczyć minimum 3 dni.
Przelot z Johannesburga do Durban (cena biletu okolo R 1000 /osoba) lot trwa 50 min, następnie transfer do Ballito na Wybrzeze Delfinow, gdzie spedzicie Państwo kilka kolejnych noclegów.
Ballito to małe miasteczko nad Oceanem Indyjskim 50 km na północ od Durban. Posiada poszarpaną, nieco skalistą linię brzegową, kilka piaszczystych plaż oraz mnóstwo naturalnych basenów skalnych z nagrzaną słońcem wodą, idealnych dla dzieci w każdym wieku.
Zakwaterowanie w apartamencie z dwiema albo trzema sypialniami, z pelnym wyposazeniem kuchni. Apartament jest 4* gwiazdkowy z widokiem na Ocean, przy plazy i restauracji.
W okolicy wiele atrakcji, takich jak motolotnie, paralotnie, golf, przejażdzka koleją parową poprzez okoliczne wzgórza, czy wizyta w aquaparku i oceanarium uShaka.
Wypoczynek nad Oceanem Indyjskim warto połączyć z inną krótszą propozycją, np zwiedzaniem Johannesburga i Pretorii, pobytem w St. Lucia lub inną dowolnie wybraną opcją.

Cena od R 2000 osoba/dzien

Cena uzależniona jest od terminu, ilości osób wyjeżdżających, liczby dni pobytu, pakietu golfowego, pakietu dodatkowego i podawana jest na życzenie klienta.

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt.

Messenger: m.me/kriscopl
Email info@kriscotravel.co.za
Tel: +27 82 410 1578